Nieuwste foto's in Petrovaradin

Laatste updates in Petrovaradin

1. Maja's profielfoto
    Maja heeft een recensie geschreven voor Aqua doria
    Vertaal van English naar Nederlands

Fin restoran na obali dunava, sa odlicnom ribljom corbom sa otkoscenom ribom uz koju super idu domaci rezanci. Uz corbu se dobija i ljuti umak, pa moze da oljuti koliko ko voli. Treba paziti jer je bas bas ljuto. Jedna porcija je dovoljna za dve osobe.
    Mesta skoro uvek nema, bar ne zimi kada sedite unutra. Konobari su u zurbi pa vam se bas i ne posvecuju koliko bi trebalo.
    Dvoriste je jako lepo i prilagodjeno deci.

• Eten & drinken 10
    • Sfeer 8
    • Service 6
    8,6
  2. katica gojkovic's profielfoto
    katica gojkovic heeft een recensie geschreven voor Barutana 021

katica gojkovic

Vertaal van English naar Nederlands

za novogodisnju noc -doček 2014 g. dat je popust penzionerima iz Udruzenja novosadskih penzionera uz dobru reklamu: dve večere, piće neograničeno, dve muzike /kao što je Miša Mačak bend-nigde ih nije bilo/. Ovo "zadovoljstvo" je koštalo 2000,00 dinara po glavi.
    Meni je bio ovakav:
    Predjelo:
    4 kotura tanko sečene kobasice
    3 kotura tanko-providno sečenog suvog vrata
    1 kašika urnebes salate
    1 parčence proje
    PRIJATNO PREDJELO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa negde oko 23 h stiže nešto na sto: dve male činije /one male kao za kompot/ sipano do pola, gustog zapečenog pasulja i dva tanjira kupus salate-za osam osoba. MI SE GLEDAMO I PITAMO DA LI MOŽEMO SVE POJESTI????????

PA OVO JE DALJE VRHUNAC:
    KAŽU STIŽE VEČERA:
    jedan manji oval sa pečenom retko raspoređenom prasetinom i nekim krompirima.
    NIJE BILO SVAKOM NI PO JEDNO PARČE MESA. UŽAS
    JA USTAJEM I PROTESTUJEM NA ŠTA MI GOSPODIN /NEĆU MU REĆI IME/ KAŽE DA ĆE BITI JOŠ SLUŽENA SARMA, PA PONOVO PRASETINA. SREĆOM PA JE BILO DOVOLJNO HLEBA.
    STIŽE KASNIJE SARMA-POSLE PONOĆI. U ČINIJI ODBROJANO 8 SARMI-SVAKOME PO JEDNA JOŠ POMALO ZAMRZNUTA SA NEŠTO KOSTIJU KOJE SU ŠTRČALE IZ SARME.
    DA NE SPOMINJEM DA SMO IZMEDJU "ČUVENE DVE VEČERE" TRAŽILI KONOBARA DA NAM DONESE PIĆE- U NEOGRANIČENIM KOLIČINAMA-DOOOOBRA REKLAMA!
    DRUGE PRASETINE NIJE BILO.
    MUZIKA OČAJNA!!!!!!

SADA I NIKADA VIŠE. GOSPODIN MILAN JE IZGUBIO GOSTE. NA IZLASKU IZ ČUVENE BARUTANE NAS STIŽE KOMENTAR DA SMO DOBILI NOVOGODIŠNJU NOĆ UZ POPUST I SAMIM TIM POLA VEČERE I SVE OSTALO POLOVINU.

E PA DRAGI GOSPODINE MILANE, MI SMO IZGUBILI 50% VEČERE, A VI STE IZGUBILI 100% GOSTE I DOBILI 100% "DOBRU" REKLAMU.

• Prijs / kwaliteit 1
  3. Sanja85's profielfoto
    Sanja85 heeft een recensie geschreven voor Terasa
    Vertaal van English naar Nederlands

Terasa je jedini lep restoran na tvrdjavi, nisam nikada bila unutra, ali u njihovoj basti koja je zastakljena je uvek lepo sedetii gledati u grad.
    Hrana je ok, nista posebno i novo, ali vrlo pristojna. Carbonare sa taljatelama su super, mada nisam sigurna da je jednom muskarcu to dovoljno. Cena je oko 650,00 sto bas i nije najjeftinije, ali ok.
    Druga stvar koju smo jeli su neki svinjski filei u sosu sa krompirima...to bas i nije kako smo ocekivali, vise lici na gulas. Na sve to smo pitali konobara koju salatu preporucuje uz te svinjske filee, na sta je on rekao da nema potrebe za salatom jer se u porciji dobija brdo salate kao prilog. Od "brda" salate smo dobili jedan mali cheri paradajz. Velika mana restorana, bar sto se nas tice je sto ne sluze coca-colu nego pepsi program i sto im dve macke ordiniraju po restoranu (cak jedna sedi na stolici za stolom gde je rezervisano). Daleko od toga da nisam pet frendly, ali to su divlje, nicije macke koje se muvaju ispod stolova.
    Moka im je odlicna, iako je preskupa oko 250din. Usluga vise nego odlicna, konobari prijatni, usluzni i nenametljivi.

• Eten & drinken 8
    • Sfeer 6
    • Service 10
    • Prijs / kwaliteit 6
    7,2
  4. Nebitno's profielfoto
    Nebitno heeft een recensie geschreven voor Barutana 021
    Vertaal van English naar Nederlands

Restoran je UŽAS!!!!Hrana očaj, usluga još gora, ambijent kao u horor filmovima.

• Prijs / kwaliteit 1
  5. Milica Krickovic's profielfoto
    Milica Krickovic heeft een recensie geschreven voor Aqua doria

Milica Krickovic

Vertaal van English naar Nederlands

Hrana je odlicna, osoblje izuzetno ljubazno i usluzno, medjutim, ako sedite unutra, prilicno je bucno (sto ne mora da bude lose, ako volite takav ambient), i osete se mirisi iz kuhinje.

6. Milica Krickovic's profielfoto
    Milica Krickovic heeft een recensie geschreven voor Mačak

Milica Krickovic

Vertaal van English naar Nederlands

Porcije su standardne, cene ok, ali usluga i ambient nisu nista posebno. Medjutim, definitivno se isplati otici zbog neverovatno ukusnih pica. Posebno preporucujem onu sa prsutom, mozarelom i rukolom.

• Eten & drinken 9
    • Sfeer 6
    • Service 8
    8,2
  7. Natasa's profielfoto
    Natasa vindt de recensie door persa voor Trag leuk
    Vertaal van English naar Nederlands

Grozno, nikome ne bih preporucila da neko svoje slavlje ili bitan dogadjaj proslavlja u tom restoranu, osoblje neljubazno, ambijent uzasan u vrele letnje dane nemaju klimu i tvrde da nije ni potrebna jer je dovoljno sto su vrata od restorana otvorena, predjelo jadno i bedno, u zivotu nisam ni u jednom restoranu videla tako bedno predjelo, pica posluzuju nerashladjena, a naplacuju po posebnoj tarifi gostima rashladjena iza ledja onima koji su platili za proslavu. Cist bezobrazluk i neprofesionalizam! Hranu koja ostane ne vracaju onima koji su platili vec zadrzavaju za sebe i tvrde kako se sve potrosilo, naplacuju vise nego sto je dogovoreno jer navodno ispadnu neki "nepredvidjeni" troskovi koji nisu bili poznati u momentu pregovaranja, a do kraja ostaju nepoznati koji su to nepredvidjeni troskovi koji su se desili ali moraju da se plate. Potpuno sam razocarana kompletnom uslugom, takav bezobrazluk i drskost jos nisam dozivela ni u jednom ugostiteljskom objektu, nezadovoljna sam kompletnom uslugom, kao i gosti koji su bili te veceri samnom.

4,6
    1 positieve stem0 negatieve stemmen
  8. persa's profielfoto
    persa heeft een recensie geschreven voor Trag

4,6
    1 positieve stem0 negatieve stemmen
  9. Ivana's profielfoto
    Ivana heeft een recensie geschreven voor Mačak
    Vertaal van English naar Nederlands

Super hrana, bez zamerke, osim sto govore da picu peku na vatri, a mi nismo stekli takav utisak, tj. videli smo da je ne peku na vatri.. ne znam sto je to bitno kad je svakako ukusna...

• Eten & drinken 9
    • Sfeer 9
    • Service 8
    8,5
  10. Nenad's profielfoto
    Nenad heeft een recensie geschreven voor Terasa

Nenad

38 punten
    Vertaal van English naar Nederlands

Sve pohvale za vlasnike restorana, predivan ambijent, pogotovo pogled iz bašte. Osoblje je maksimalno uslužno a hrana je predivne!!!

• Eten & drinken 10
    • Sfeer 10